Soczewki kontaktowe

acuvue-oasys

ACUVUE OASYS

Są to soczewki silikonowo-hydrożelowe. Zawartość wody 38%. Korzyści: Pomagają utrzymać uczucie nawilżenia i świeżości oczu nawet w zmiennych warunkach otoczenia. Łatwiejsze posługiwanie się soczewką. Najwyższa ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB wśród soczewek kontaktowych. Jest to nawilżona i gładka soczewka kontaktowa dla osób odczuwających suchość oczu.
acuvue-oasys-for-astigmatism

ACUVUE Oasys for Astigmatism

Pacjenci z astygmatyzmem zasługują na lepsze widzenie, to nieprawda, że nie możesz nosić soczewek kontaktowych, jeśli masz astygmatyzm. Obecne soczewki kontaktowe astygmatyczne sprawiają, że Twoje widzenie jest wyraźne i stabilne. Doskonała przepuszczalność tlenu zapewnia zdrowy wygląd oczu.
acuvue-trueye

ACUVUE TruEye

Jeśli szukasz soczewek dostosowanych do warunków współczesnego życia i ochrony zdrowia twoich oczu, jeśli chcesz nosić soczewki przez cały dzień aż do wieczora lub tylko przez kilka dni w tygodniu, to soczewki TruEye są dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Korzyści: jaśniejsze i bielsze oczy, najwyższa ochrona przed UV, spośród wszystkich soczewek jednodniowych, komfort dla oczu, wygoda, praktycznie nie odczuwalne na oczach, świeże soczewki każdego dnia.
1-day-acuvue-moist

1 DAY ACUVUE MOIST

Jeżeli lubisz korzystać w pełni z życia, to być może jednodniowe soczewki kontaktowe są tym, czego szukasz. Są tak wygodne, że dopóki będziesz na nogach, one pozostaną niewyczuwalne. Kiedy nie są ci już potrzebne, po prostu wyrzucasz je ? bez żadnych kłopotliwych płynów, żadnego zawracania głowy pielęgnacją soczewek. Prościej już się nie da: zakładasz je i nosisz, zdejmujesz i wyrzucasz, a następnie bierzesz nową, świeżą parę.
acuvue-2-colours

ACUVUE 2 COLOURS

Chcesz nadać swoim oczom szczególną siłę przyciągania? Wzmocnić ich naturalną barwę soczewkami kontaktowymi? Te soczewki dają ci możliwość zmiany lub podkreślenia koloru oczu, połączoną z wyjątkowym komfortem ich noszenia. Są to soczewki kolorowe. Do wyboru jest 10 naturalnych kolorów. Kolor wtopiony jest we wnętrzu soczewki. Zawartość wody 58%. Korzyści: Wyjątkowy komfort noszenia. Łatwe posługiwanie się soczewką. Ochrona oczu przed promieniowaniem UV.
bausch-lomb

BAUSCH & LOMB

W sprzedaży posiadamy soczewki kontaktowe marki BAUSCH & LOMB
ciba-vision

ALCON

W sprzedaży posiadamy soczewki kontaktowe marki ALCON

complete

COMPLETE

W sprzedaży posiadamy płyny do soczewek kontaktowych marki COMPLETE

biotrue

Biotrue

Nowoczesna technologia pielęgnacji oczu, inspirowana biologią ludzkiego oka. Pomaga utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia soczewek do 20 godzin.

renu

Renu

Renu MPS -  delikatna pielęgnacja dla wrażliwych oczu.

Renu Multiplus - przeznaczony do czyszczenia, dezynfekcji, spłukiwania soczewek kontaktowych.

pure-moist

Pure Moist

Wielofunkcyjny płyn dezynfekujący, zawierający formułę HydraGlyde Moisture Matrix zapewniającą 16 godzin nawilżania soczewek kontaktowych oraz komfort od ich założenia do zdjęcia.

Kontakt

  • Facebook: Optyk Gasz
  • Gliwice, ul. Jana Pawła II 17/1a
  • tel. 32 332 43 47
  • Gliwice CH Auchan
  • tel. 32 762 44 56
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

GLIWICE ul. Jana Pawła II 17/1a
Pon. - Piąt.: 09:30 - 17:30

GLIWICE CH AUCHAN ul. Rybnicka 207
Pon. - Sob.: 09:00 - 21:00
Niedz.: 9:30 - 19:30

 

Smart Look - wizualny dobór opraw

Smart Look - OPTYKGASZ

W naszym salonie w Gliwicach oferujemy Państwu urządzenie Smart Look.
Jest to rodzaj komputera, dzięki któremu klient, który ma dużą wadę wzroku ma możliwość zobaczyć się w okularach bez swoich szkieł.

Szczegóły